Menu

7/10/2019

Ženy vezou z Krnova těsnou výhru

Na první venkovní utkání této sezóny jsme odjížděly povzbuzeny předešlým vítězstvím, ale zároveň s respektem před soupeřkami. Tým Krnova nás totiž v každém vzájemném zápase dost potrápil a jinak tomu nebylo ani nyní. První minuty utkání se nesly v rychlém tempu. Krnov se brzy dostal do vedení a náskok navyšoval jednoduchými koši. Poločas končil 35:17 v náš neprospěch.

Do druhé půlky jsme ale nastoupily s odhodláním a přesvědčením, že bodový rozdíl se nám podaří snížit. Každá naše hráčka přistoupila ke zbytku zápasu zodpovědně. Zaměřily jsme se na nejlepší hráčku Krnova, které jsme nedaly prostor ke střele. S narůstajícím sebevědomím se také začalo dařit střelecky a postupně jsme začínaly soupeřky dotahovat. Poslední minuty zápasu byly vypjaté. Pevné nervy projevila Lucka, která nás svým košem poslala do vedení. Vítězství už jsme si nenechaly utéct. Během cesty domů nás hřál nejen pocit z nečekané výhry, ale především to, že jsme hrály jako tým!

Lokomotiva Krnov – BK FM 51:52