Menu

18/9/2019

V neděli zvítězila koncentrace

Tým U15 přivítal v neděli celek SKB Zlín, sobotního přemožitele BK Příbor. Byli jsme zvědaví, co předvedou na naší palubovce. Holky vstoupily do zápasu koncentrovaně a s přehledem vyhrály první čtvrtinu 28:7. Druhou čtvrtinu jsme pokračovali ve skvělém nasazení a tým Zlína nedokázal zareagovat. V poločase svítilo na tabuli skóre 56:13. Druhá polovina byla opět v naší režii. Hráli jsme rychlý basketbal – hru, kterou chceme praktikovat celou sezónu.

„Chtěl bych pochválit všechny děvčata, která neváhala a v počtu sedmi hráček nastoupila v nedělním utkání. Individuálně musím vyzdvihnout výkon Kristýny Recmanové za příkladnou práci v obraně i v útoku,“ říká o výkonu svých svěřenkyň trenér Petr Olka.

Zápasy nám ukázaly, v čem bude naše síla a jakým chybám se bude třeba v letošní sezóně vyvarovat. Příští dva zápasy nás čekají v Ostravě a to proti týmům Basket Ostrava a SBŠ Ostrava.