Menu

7/4/2024

Úspěšný víkend našich U14

Během tohoto víkendu odehrály naše mladší žákyně dva zápasy. Sobotní zápas odehrály proti Javorníku, který zvládly vyhrát s absolutním přehledem. V neděli proti Bruntálu už to bylo o něco dramatičtější, ale i tak byl konec také vítězný.

V sobotu jsme hráli na domácím hřišti proti soupeři z Javorníku. Zápas jsme museli zahájit o něco dříve, ale ani tak jsme se nenechali rozhodit. Na začátku zápasu jsme si řekli, že do toho půjdeme naplno a že si jdeme pro výhru. Během první čtvrtky jsme si udělali náskok a do druhé čtvrtiny jsme nastupovali za stavu 21:0. V průběhu druhé periody jsme náš náskok zas o něco navýšili a v poločase svítilo na tabuli skóre 52:4. Přestože už jsme věděli, že výhru máme v kapse, tak jsme pořád bojovali o co nejlepší výsledek. Zápas skončil 104:12.

V neděli jsme také hráli na domácím hřišti, ale tentokrát proti Bruntálu. V první čtvrtce jsme si chtěli udělat větší náskok, ale to se nám vůbec nepovedlo. Jak v útoku, tak i v obraně jsme udělali spoustu zbytečných chyb. Měli jsme mnoho zbytečných ztrát a promarněných šancí. Tyto chyby se s námi bohužel táhly po dobu celého zápasu. Čtvrtina skončila 17:14 pro nás. Během druhé čtvrtiny jsme se snažili navýšit skóre v náš prospěch, a to se nám také podařilo. Do druhého poločasu jsme vstupovali za stavu 34:16 pro nás. Ve třetí čtvrtce nás však soupeř dohnal a my jsme zpanikařily. Opět se navýšil počet našich chyb, hlavně během doskoků a v přihrávkách. Perioda skončila 46:33. Ve čtvrté čtvrtině jsme už byly unavené, ale skóre jsme udrželi a vyhráli 66:52.

Chtěli bychom ale hlavně poděkovat všem rodičům, kteří nám přišli fandit.

Napsali: Terka Čejková a Laura Mátyási