Menu

16/12/2023

Výjezd našich U19 do Pardubic a Hradce Králové, 1.12.-3.12.2023

Naše U19 dovezly Pardubicím nepěknou nadílku, ale Hradci už bohužel ne.

V pátečních sněžných hodinách jsme vyjížděli na dohrávku do Pardubic. V první čtvrtině jsme se se soupeřem pouze navzájem oťukávali, a nakonec jsme z ní šli se 4 bodovým náskokem do druhé čtvrtky. V druhé čtvrtině jsme začali dobře doskakovat a tvořit krásné útoky. V poločase jsme vedli 15 bodů. Pardubice se ale nevzdávaly a ve třetí čtvrtině nás začali dotahovat. Rozdíl ve skóre byly pouze 4 body. V poslední periodě byly body na obou stranách skoro vyrovnané, a proto jsme se mohli radovat z těsného vítězství 62:55.

Sobotní utkání začínalo podobně jako to páteční. Už jsme věděli, proti komu hrajeme. Nástup našich holek byl krásný a v 5.minutě svítilo na tabuli skóre 2:11 pro nás. Bohužel poté jsme polevili a čtvrtina skončila 11:13 pro F-M. V Druhé čtvrtině jsme navýšili náš náskok o pět bodů a v poločase jsme tedy byli +7. Nástup do druhého poločasu a celkově celá třetí čtvrtina byla herně tak, jak si představujeme. Děvčata dokázala zavřít svou obrannou polovinu a dovolila dát Pardubicím pouze 9 bodů. Čtvrtou čtvrtinu jsme dohráli s lehkým náskokem a konečný výsledek je 53:69.

Nedělní a poslední zápas tohoto víkendu jsme hráli v Sokolovně v Hradci králové.
Přestože nám bohužel první čtvrtina ujela o 13bodů, tak holky nesklopily hlavu a nástup v druhé čtvrtině byl extrémní. Z počátku dávaly body pouze holky z F-M a šňůra 16 bodů v řadě nás vrátila zpět do hry, a hlavně nás na chvíli dostala do vedení. Hradec poprvé bodoval až v sedmé minutě druhé periody. Ve druhé a třetí čtvrtině to bylo nahoru a dolů. Bohužel jsme v poslední minutě čtvrté čtvrtiny dostali dvě trojky, na které jsme už nedokázali odpovědět. Z Hradce si tedy vezeme prohru o 4body, 58:54.
Chtěl bych za tento víkend poděkovat všem holkám. Za jejich bojovnost o každý míč, a to i když se prohrávalo o 10 a více bodů. Děkuji také řidičskému a technickému týmu za výpomoc a taky za to, že se našly boty od Stázky.