Menu

31/8/2023

Soustředění 2023

Jako každý rok se i letos celý náš klub BK Frýdek-Místek zúčastnil, v tradičním termínu, týdenního soustředění v horách. Prostředí Horní Bečvy nás jako vždy okouzlilo.

Od neděle na sobě holky každý den intenzivně pracovaly v trojfázových trénincích. Když zrovna nebyly v tělocvičně, tak byly holky na kolech nebo v bazénu. I když děvčata občas už ukazovala známky únavy, tak měla pořad úsměv na tváři, což je pro nás nejdůležitější. Bohužel ale i tak jsme měli nějaké ty odřeniny z kola, anebo malé zranění z tréninků ale naštěstí nic vážného. Potkalo nás tam sluníčko i déšť, pláč i smích a únava, ale děvčata říkala, že to s námi trenéry zvládnou až do soboty a těšila se na další a další tréninky.
Musíme všechna děvčata pochválit, protože celý týden, který byl plný náročných tréninků zvládla na jedničku. Nejstarší holky si jednou zpestřily soustředění odpoledním cyklovýletem a ty nejmladší měly mezitím trénink u bazénu. Na poslední večeři jsme si opekli špekáčky a po nich si holky prošly stezkou odvahy. V sobotu jsme se už pouze sbalili, rozdali si odměny a připili si na další úspěšné soustředění.
Tak ahoooj a zase za rok!!!!

Partneři