Menu

27/11/2022

Herní výsledky za období 31.10. – 6.11.

Tento týden začali svým utkáním Muži, které bohužel prohráli. Nejmladší minižákyně si přivezly z Havířova 2 výhry, Starší žákyně vyhrály nad oběma celky z Ostravy a Juniorky přijíždí z Brna s 1 výhrou a 1 prohrou.

3.11.2022 – 20:30
Muži: Severomoravská liga mužů – 2.třída – Základní část (5.kolo)
BK Frýdek-Místek : BC Nový Jičín C 66:87 (20:20, 34:40, 54:65)

5.11.2022 – 9:00 a 11:00
Nejmladší minižákyně U11: Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 – Základní část – Skupina B (3.kolo)
BK Havířov : BK Frýdek-Místek 8:44 (2:6, 4:22, 8:34) a 18:43 (6:9, 6:23, 18:35)

V sobotu v ranních hodinách jsme s našimi nejmenšími vyrazili do Havířova. Z počátku prvního zápasu jsme měli problém s proměňováním jasných šancí dát koš. Naštěstí se to během druhé čtvrtiny prolomilo a všem hráčkám se povedlo dát si během zápasů koš. Holky pěkně bojovaly jak v obraně, tak v útoku a nenechaly Havířov ani na chvíli vydechnout. Během poslední čtvrtiny nastal ale výpadek. Sice se to ve skoré nepromítlo, ale holky by měly vědět, že ať je výsledek jakýkoliv, tak to nikdy neznamená, že se přestaneme vracet do obrany! V druhém zápase Havířov ze startu přitvrdil a nám chvíli trvalo, než jsme se rozkoukali. Po chvíli jsme se však dostali zpátky do tempa a zápas jsme dotáhli do vítězného konce.

5.11.2022 – 10:30
Starší žákyně U15: Žákovská liga – Skupina E (9.kolo)
Basket Ostrava : BK Frýdek-Místek 64:79 (18:19, 34:34, 49:58)

Po vyrovnaném poločase naše družstvo zabralo a zlepšilo zejména svou obrannou činnost, což se začalo projevovat na skoré v náš prospěch. Poslední čtvrtinu jsme dohrávali s dostatečným náskokem, díky čemuž se do utkání mohly zapojit všechny hráčky. Všem děvčatům bych chtěl poděkovat za jejich snahu a nasazení.

5.11.2022 – 15:15
Juniorky U19: Liga – Skupina C (6.kolo)
KP Brno : BK Frýdek-Místek 85:49 (21:14, 41:25, 59:36)

V sobotu jsme přijížděli na horkou půdu prozatím neporaženého soupeře.
Děvčata se vůbec nezalekla výškové převahy soupeře. Vstup a průběh první čtvrtiny nebyl z naší strany vůbec špatný. První čtvrtina skončila 21:14.
Druhá čtvrtina pokračovala ve stejném tempu jako ta první. Hráčky bojovaly o každý balón a bránily každý postupný útok Brna. Poločas skončil 41:29.
Vstup do druhého poločasu nám absolutně nevyšel. Brno pomalu navyšovalo svůj náskok a jeho agresivní obrana se zdvojováním nám dělala problém po dobu celého zápasu. 25 ztrát je hodně!
Děvčata poslední čtvrtinu úplně vypustila. Psychicky spadla a nedokázala se už dostat zpět do zápasu. Soupeř tak pomalu, ale jistě navyšoval svůj náskok.

6.11.2022 – 9:45
Starší žákyně U15: Žákovská liga – Skupina E (10.kolo)
BK Start Ostrava : BK Frýdek – Místek 45:82 (15:27, 27:47,37:67)

I přes značnou výškovou převahu soupeřova družstva jsme měli utkání od počátku pod kontrolou. Soupeře jsme předčili hlavně v rychlosti a v obranné činnosti.
Rozdíl ve skóre by mohl být ještě výraznější, kdyby hráčky proměnily všechny své vyložené šance. Do zápasu se opět zapojila všechna děvčata. I když se ve hře objevily nějaké herní nedostatky, tak celkový výkon družstva byl dobrý a hráčkám opět patří mé poděkování a pochvala. Nakonec bych chtěl poděkovat rodičům, kteří zajistili dopravu na zápasy vlastními vozidly.

6.11.2022 – 9:15
Juniorky U19: Liga – Skupina C (7.kolo)
KP Brno B : BK Frýdek-Místek 44:68 (9:12, 18:37, 31:56)

První čtvrtina z naší strany byla ospalá. Dali jsme málo košů. V druhé čtvrtině jsme my i soupeř změnili osobní obranu na zónovou. Děvčata v obraně makala na 100 %, z čehož měla dobré zisky, ze kterých pak tvořila rychlé protiútoky. Druhá čtvrtina skončila pro nás 9:25.
Vstup do třetí čtvrtiny za stavu 18:37 nám vyšel a my jsme pomalu navyšovali náš náskok. Vše začalo od obrany a dobrého doskakovaní. Zápas jsme v poklidu dotáhli do vítězného konce.