Menu

27/11/2022

Těsná výhra žen v Krnově

Ve čtvrtek 27. října ženy odehrály odložené utkání v Krnově. Změna hracího dne se bohužel negativně odrazila na složení týmu. V tomto termínu byly totiž podzimní prázdniny a některé hráčky je využily k rekreaci a odpočinku.

I v oslabené sestavě bez podkošových hráček byly ženy schopné hrát se silným soupeřem z Krnova vyrovnané utkání. Věděly, že rozhodovat bude tentokrát obrana, a to především jejich klíčové hráčky. Důsledná obrana se vyplatila, soupeřkám ženy nedovolily přecházet do rychlých protiútoků, získaly snadné míče a dokázaly je bodově proměnit.
Velkou slabinou byl již tradičně doskok. Krnovské hráčky si své neúspěšné střelecké pokusy doskočily a skórovaly. To, že naše hráčky nedoskočily míč, nebylo způsobeno výškovou převahou soupeřek, ale naší pohodlností.
Závěr utkání si ženy ještě zkomplikovaly zbytečnými fauly, kvůli nimž dvě naše hráčky ukončily zápas předčasně.
Naštěstí ani to ženy nakonec nepřipravilo o vítězství, které si za svou bojovnost právem zasloužily. Konečný výsledek zápasu byl 54:56.

Partneři