Menu

31/3/2022

Neděle s basketbalem

Neděle s basketbalem je nesoutěžní turnaj pro holky, jejich rodiče, fanoušky a trenéry. Děti si při tomto turnaji mohou nejen zahrát, ale i zasoutěžit v některé z vybraných basketbalových i nebasketbalových disciplín. Neděle s basketbalem si klade za cíl propojení radosti ze hry a pohybu s basketbalem. 
Spolu s rodiči a fanoušky našeho klubu chceme pro děti připravit zábavný den s basketbalem, při kterém zvítězí každý, kdo si turnaj užije a prožije ho s úsměvem na tváři. Vítězem tak kromě dětí mohou být i rodiče a trenéři. Je to především radost ze hry, kamarádství a společné zážitky, které jsou důležitější než výsledky jednotlivých utkání. 
 
Jedná se o první ze 3 akcí, které pro Vás do konce školního roku chystáme. První akce proběhne již 10.4.2022 v 8:00 a bude trvat přibližně do 13 hodiny, a další 2 akce proběhnou vždy v druhou neděli následujícího měsíce. Děvčata se nemusí bát ničeho nového, jelikož všechny dovednosti si již s trenéry vyzkoušely. Navíc budou soutěžit v týmech spolu s děvčaty, se kterými se setkávají v basketbalovém kroužku. 
 
přihlásit se můžete pomocí formuláře na stránce nedele.basketfm.cz

Partneři